  • 3118 Uitdraaipoot SF60-D42-19-280+ADAP
Prijs op aanvraag
Op voorraad
Prijs op aanvraag
Neem contact met ons op voor meer informatie en een offerte.
Offerte aanvragen
Kantelbare steunpootHoogte ingedraaid: 415mm. Uitdraailengte: 240mm. Statische belasting: 1300kg. Montageplaat: 130x120mm. Bevestigingsgaten: 80mm. h.o.h. Diepte montageplaat: 42mm.